Administratívny pracovník

DMi TRADING SK, s. r. o.

Miesto práce
Trenčianska 53, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 050 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného administratívneho pracovníka/pracovníčku, ktorej vyhovuje práca v skorých ranných hodinách (príchod do práce je stanovený približne na 05:30 hod ráno) a ktorého/ktorej hlavnou úlohou bude:
• práca v skladovom systéme spoločnosti,
• príjem tovaru do skladového systému,
• sledovanie stavu zásob tovaru v skladovom systéme,
• odpis tovaru zo skladového systému,
• príprava dokladov súvisiacich s príjmom a vydávaním tovaru zo skladového systému, ako sú napr. expedičné listy, faktúry, dobropisy atď.,
• fakturácia v informačnom systéme KARAT,
• príprava podkladov pre účtovníka pre mesačnú účtovnú závierku,
• spracovanie pravidelných tovarových inventúr v skladovom systéme,
• aktívna komunikácia so skladom, ostatnými administratívnymi pracovníkmi a s vedením spoločnosti,
• iné úlohy podľa požiadavky nadriadeného.

• stanete sa súčasťou stabilnej a úspešnej spoločnosti
• stanete sa súčasťou spoločnosti rodinného typu
• poskytneme Vám mesačné bonusové odmeňovanie v závislosti od výsledkov
• poskytneme Vám zamestnanecké zľavy na tovar
• poskytneme Vám príspevok na stravné vo forme stravovacej karty
• doprajeme Vám work-life balance (pri skorom príchode do práce platí aj skorý odchod z práce)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

• min. SŠ vzdelanie s maturitou
• skúsenosť s prácou v skladovom hospodárstve
• skúsenosti s fakturáciou
• MS Office - pokročilý
• skúsenosť s prácou v KARAT Software - výhodou
• odolnosť voči stresu a záťaži
• zodpovednosť
• precíznosť
• logické myslenie

DMI Trading SK s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou potravinárskych výrobkov. Založená bola v roku 2002 a spolupracuje s desiatkami výrobcov z celej Európy a zo zámoria. Ako dodávateľ sa úspešne presadila v mnohých maloobchodných sieťach, cateringových spoločnostiach, hoteloch a reštauráciách.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3929692  Megjelentetés dátuma: 28.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 050 EUR/mesiac