Montážnik autoelektroinštalácie - sanitné vozidlá

DKB CEE k.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
1 100 EUR/mesiac15 % mesačná prémia, dovolenková prémia, vianočný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dodatočných káblových zväzkov do nových sanitných vozidiel.

- stabilné zamestnanie v zabehnutej rakúskej spoločnosti
- prémiový systém,
- stravovanie s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- letná dovolenková prémia, vianočný plat

Informácie o výberovom konaní

poprosíme životopis zaslať na kontaktnú osobu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, elektrotechnika, strojárstvo

Počet rokov praxe

3

- zručnosť,
- samostatnosť
- vysoká kvalita odvedenej práce
- cielavedomosť
- odbornosť

- dcérska firma rakúskej spoločnosti Dlouhy so 150 ročnou tradíciou.
- stabilná spoločnosť s vysokou špecializáciou
- výroba komponentov a zariadení do sanitných vozidiel.
- výroba komponentov a stavba sanitných vozidiel rýchlej zdravotnej pomoci a na prevoz pacientov
- Výroba príslušenstva a medicínskych zariadení

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3519809  Megjelentetés dátuma: 28.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac