Obchodník

DITON s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo vás čaká

Starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov

akvizícia nových obchodných partnerov

samostatné vedenie obchodných rokovaní

správa dát, uzatváranie obchodných zmlúv a tvorba cenových ponúk

správa pohľadávok

úzka spolupráca s výrobnými závodmi

Aké vedomosti a zručnosti by ste mali mať

stredoškolské vzdelanie

obchodného ducha

čistý trestný register

proaktívny prístup, vysoké pracovné nasadenie

samostatnosť, starostlivosť

organizačnú schopnosť

príjemné vystupovanie

skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou nie podmienkou

vodičský preukaz skupiny B

používateľskú znalosť práce s PC (MS Windows, MS Office)

Čo vám môžeme ponúknuť

zaujímavú a pestrú prácu s našimi zákazníkmi

nastandardní finančné ohodnotenie (zaujímavý fix + prémie podľa predaného a tiež zaplateného tovaru)

služobný automobil Škoda Octavia aj pre súkromnú potrebu

smartphone s neobmedzeným volaním a internetom 3GB

značkový NB aj pre súkromné využitie

hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú

nástup možný ihneď

Svoj štruktúrovaný životopis zasielajte na uvedený e-mail s uvedením názvu pozície v predmete e-mailu do 4.12.2016. Vami zaslané materiály budú považované za dôverné.

Presvedčte nás o svojich kvalitách a my Vám dáme priestor na ich realizáciu i ďalšiemu rozvoju!

SÚHLAS so spracovaním osobných údajov
Odoslaním a doručením životopisu súhlasím, aby spoločnosť DITON s.r.o., sídlom č.p. 207, 588 11 Střítež, okres Jihlava, IČO: 25557921, spracovávala mnou poskytnuté údaje obsiahnuté v životopise a sprievodnom liste na účely a v rozsahu potrebnom pre uskutočnenie výberového konania. DITON s.r.o. prehlasuje, že osobné údaje obsiahnuté v životopise a sprievodnom liste použije len k uskutočneniu výberového konania a nebude tieto údaje odovzdávať tretím osobám.

POUČENIE:
Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať e-mailom alebo listom na uvedených kontaktoch. Spoločnosť DITON s.r.o. bude spracovávať Vaše osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov č. 101/2000 Zb. v platnom znení.