Obchodný zástupca – papierenský sortiment, zábavné učenie, hry

DITIPO, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov vo zverenom regióne.
Zodpovednosť za splnenie stanovených obchodných cieľov
Oslovovanie nových zákazníkov.

-motivačné finančné ohodnotenie
-zaškolenie

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- prax v predaji rýchloobrátkového tovaru – papierenského sortimentu výhodou
- orientácia na výkon, obchodné a prezentačné schopnosti
- pozitívny prístup, reprezentatívne vystupovanie
- znalosť regiónu
- znalosť práce na PC
- zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Akciová spoločnosť DITIPO – jeden z najväčších výrobcov a distributérov papierenského a darčekového tovaru. Hlavným výrobným programom sú produkty podporujúce komunikáciu medzi ľuďmi – blahoželanie do obálky, pohľadnice, všetko na balenie darčekov, zábavné učenie a celá rada darčekov pre radosť
ID: 3554667  Megjelentetés dátuma: 3.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac