Programátor PKI/ZEP BA/BB/ZA

DITEC, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Minimálna základná mzda: 1200.- EUR mesacne Nástupná základná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme programátorov so špecializáciou pre oblasť PKI a zaručený elektronický podpis
- návrh technickej a systémovej architektúry pre vyvíjané riešenia,
- implementácia a testovanie aplikačných a systémových modulov a komponentov,
- systémová integrácia - integrácia vyvíjaných aplikačných modulov a štandardného aplikačného a systémového vybavenia,
- tvorba vývojárskej - programovej dokumentácie pre vyvíjané riešenia,

- možnosť pracovať s najnovšími technológiami,
- samostatné riešenie problémov,
- prístup k najnovším technológiám,
- možnosť odborného rastu,
- výhodné platové podmienky na základe znalostí, skúseností a dosahovaných výsledkov,

Miesto výkonu práce: Bratislava alebo Trnava alebo Banská Bystrica alebo Žilina alebo Košice
Zasielajte svoje CV v slovenskom jazyku na uvedenú kontaktnú adresu emailom. V predmete správy uveďte heslo "PRGPKINET"
Na základe predloženého CV Vás následne pozveme na pracovný pohovor.

Zaslaním životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie k pracovnej ponuke beriem na vedomie a súhlasím, že spoločnosť DITEC, a.s. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom. Vzor súhlasu na spracúvanie mojich osobných údajov je zverejnený na webstránke DITEC, a.s. a tento zašlem spoločnosti spolu so svojou ostatnou dokumentáciou potrebnou pre účely výberového konania.

Rozumiem, že spoločnosť DITEC, a.s. pristupuje k ochrane osobných údajov seriózne, preto poskytuje Poučenie dotknutej osoby , ktoré obsahuje kompletné informácie o mojich právach a spôsobe spracúvania mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika a výpočtová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- VŠ vzdelanie v odbore informatika a výpočtová technika,
- schopnosť tímovej spolupráce,
- flexibilita, chuť a snaha zvládnuť nové technológie,

- znalosť ostatných IT technológií výhodou ale nie podmienkou: C#, XML

- minimálne pasívna znalosť anglického jazyka

Spoločnosť pôsobí na trhu informačných technológií od roku 1992. Počas uplynulých rokov sa spoločnosť vypracovala na pozíciu jedného z najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT. Viac informácii o spoločnosti nájdete na: http://www.ditec.sk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3550157  Megjelentetés dátuma: 10.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Minimálna základná mzda: 1200.- EUR mesacne Nástupná základná mzda je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Konečná výška skutočnej mzdy je odvodená od odborných skúseností, znalostí, zručností, seniority a výkonnosti