Sládok - Pivovar Karpat

Distrib Capital, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1800 eur + 40%prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaisťovať výkon výrobných operácií a komunikovať nápravné opatrenia.
Zodpovedať za zaistenie kvality výroby, štandardy HACCP a požiadavky EHS.
Pripravovať a riadiť rozpočet pre hlavnú výrobu.
Zaisťovať množstvo surovín na výrobu piva a zodpovedať za ich inventúru.
Zlepšovať proces spotreby energií na oddelení.
Podporovať proces neustáleho zlepšovania a riešenia príčin problémov.
Zaisťovať efektívne vzťahy medzi oddeleniami a externými zákazníkmi.
Spolupracovať pri tvorbe strategických plánov a na investičných projektoch.

Pracovný pomer na dobu neurčitú.
Prácu pre dynamickú spoločnosť.
Zaujímavú pozíciu v oblasti výroby.
Zaujímavú samostatnú prácu, možnosť sebarealizácie.
Systematické zaškolenie, ďalšie vzdelávanie, možnosť zvyšovania kvalifikácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pivovarníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Organizačné a prezentačné znalosti.
Analytické znalosti.
Schopnosť pracovať pod časovým tlakom.
Veľmi dobré komunikačné vlastnosti a schopnosť riešiť problémy.

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na kávu a kávové produkty. Pri príprave našich produktov používame tie najkvalitnejšie suroviny. Nájdeš nás v Bratislave : Vivo, Aupark, Avion, Prior a Eurovea. . Našim hosťom chceme prinášať jedinečný zážitok z chutnej kávy, koláčov a kávových produktov.
ID: 3420985  Megjelentetés dátuma: 18.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1800 eur + 40%prémie