Gragik/koordinátor marketingu Pivovaru Karpat

Distrib Capital, s.r.o.

Miesto práce
Dlhé Lúky 4, 919 35 Hrnčiarovce nad Parnou, Trnavský kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Grafické návrhy rôznych typov nosičov reklamy, grafické spracovanie do výroby.
- Komunikácia s klientmi a s obchodným oddelením a výrobou.
- Tvorba grafických návrhov od skíc až po výsledné vizuály a ich štylizovanie podľa zadania.
- Grafické spracovanie reklamy v závislosti od celkovej koncepcie.
- Spolupráca pri vytváraní kreatívnych koncepcií, určujúcej podobu a zameranie reklamných kampaní.
- Grafické spracovanie návrhov inzercie, katalógov, webových stránok, letákov, bannerov, bilboardov, vizitiek, výrobkov, log, atď.
- Spolupráca pri výrobe propagačných materiálov a predmetov.
- Riadenie marketingového oddelenia.

• práca v silnej a stabilnej, neustále rastúcej spoločnosti
• príjemné pracovné prostredie

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie, rôzne benefity a rodinný prístup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

GRAGIK / KOORDINÁTOR MARKETINGU

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem pracovať
- dôslednosť a systematické myslenie
- zodpovedný prístup k práci

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť v oblasti gastronómie s orientáciou na kávu a kávové produkty. Pri príprave našich produktov používame tie najkvalitnejšie suroviny. Nájdeš nás v Bratislave : Vivo, Aupark, Avion, Prior a Eurovea. . Našim hosťom chceme prinášať jedinečný zážitok z chutnej kávy, koláčov a kávových produktov.
ID: 2755915  Megjelentetés dátuma: 7.10.2016