Vyšetrovateľ / Bezpečnostný analytik Junior

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Pharos Park, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny IKOS 10%x3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preverovanie predzmluvných a monitoring zmluvných partnerov (KYC):
  • background screening (AML&CFT, monitoring a vyšetrovanie neobvyklých obchodných operácií, identifikovanie a vyšetrovanie podozrení na zhodu so sankčnými zoznamami a embargami)
  • vykonávanie opatrení na minimalizáciu operačných strát prameniacich z podvodnej činnosti voči DPD SK (identifikovanie, vyšetrovanie, navrhovanie protiopatrení)
  • komunikácia s OČTK, ostatnými štátnymi inštitúciami

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motiváciu každého zamestnanca.

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení. P
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo Native speaker - čo si vyberieš.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorý sa zaujíma o #planetazem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

  • prax v oblasti previerky pozadia PO a FO
  • OSINT (open source intelligence)
  • orientácia v problematike KYC, AML&CFT
  • orientácia v problematike sankčných zoznamov
  • vnímanie rizík ekonomickej trestnej činnosti, modus operandi kriminálnych a teroristických subjektov
  • základná znalosť princípov účtovníctva
  • orientácia vo FinStat
  • kritické analytické myslenie, vnímanie širších súvislostí
  • schopnosť hľadať a navrhovať riešenia
  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti s rôznymi stupňami naprieč spoločnosťou (manažment – operatíva, školenia, konzultácie, kontroly)
  • iniciatívnosť, dôslednosť a zodpovednosť
  • schopnosť pracovať pod časovým tlakom

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Simona Pálfiová
E-mail: poslať životopis
ID: 4189808  Megjelentetés dátuma: 15.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac