Špecialista internej komunikácie - zastupovanie počas MD

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Pri letisku 5, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
1 300 EUR/mesiac- okrem základnej mzdy ti ponúkame štvrťročné odmeny vo výške 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČOMU SA BUDEŠ U NÁS VENOVAŤ?
  • tvorbe internej komunikácie, písaniu interného online newslettra;
  • rozvoju komunikačných kanálov.;
  • podieľaniu sa na firemnej kultúre, jej hodnotách;
  • komunikácii so zamestnancami;
  • zabezpečovaniu rôznych motivačných nástrojov pre zamestnancov a kuriérov;
  • podieľaniu sa na tvorbe HR marketingu a brandingu;
  • inováciám, novinkám na trhu.

AKO SI ŤA PREDSTAVUJEME?
  • rád/a komunikuješ;
  • si kreatívny/a;
  • si spoľahlilvý/á a samostatný/á;
  • nebojíš sa opýtať a si #odvážny/a;
  • myslíš pozitívne a si energický/á;
  • máš rád/a inovácie.

ČO TI PONÚKAME?
* možnosť práce na 6 hodinový úväzok;
* ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesného rozvoja formou interných a externých školení;
* počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo native speaker - čo si vyberieš;
* po práci si potrebuješ oddýchnuť - šport, wellness (multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky);
* a samozrejme ak máš rád/a relax doma alebo cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky;
* priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu;
* a počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku;
* na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Canva - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • prezentačné a organizačné zručnosti;
  • divergentné myslenie;
  • znalosť Slovenského jazyka;
  • skúsenosti s písaním textov;

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Vallová
E-mail: poslať životopis
ID: 3433844  Megjelentetés dátuma: 11.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac