Office Assistant

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Pharos Park, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ 10% IKOS odmeny vyplácané kvartálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKÁ BY BOLA TVOJA ÚLOHA V DPD?

• Objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
• Komunikácia s dodávateľmi služieb a ich kontrola
• Zabezpečovanie upratovacích služieb
• Objednávanie občerstvenia pre návštevy
• Starostlivosť o meetingovky, sprevádzanie návštev do meetingoviek
• Príprava splnomocnení, zmlúv
• Tvorba základných tabuliek, prehľad nákladov objednávaných služieb
• Spracovanie pošty a pokladne
• Objednávanie leteniek, ubytovania a cestovného poistenia
• Plnenie potrieb vyššieho managementu a nadriadeného

ČO TI ZA TO PONÚKAME MY?

* Ponúkame možnosť sebarealizácie, osobnostného a profesijného rozvoja formou interných a externých školení.
* Počas pracovného dňa sa môžeš vzdelávať v anglickom jazyku - individuálna alebo skupinová hodina, online alebo F2F, slovenský lektor alebo Native speaker - čo si vyberieš.
* Po práci je potrebné oddychovať - šport, wellness (Multisport karta) alebo len čítanie kníh (darčekové poukážky).
* A samozrejme ak máš rád/a cestovanie, tak extra 5 dní dovolenky.
* Priateľom, s ktorými sa na cestách zoznámiš, môžeš poslať kopec balíkov za VIP cenu.
* A počas práce alebo oddychu ti budeme prispievať na Tvoju budúcnosť v dôchodkovom veku.
* Na teambuildingoch spoznáš, že sme dynamický tím, ktorí sa zaujíma o #planetazem.

Ďakujeme všetkým uchádzačom o pozíciu, vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme však kontaktovať len vybraných záujemcov.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti DPD SK so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zak. c. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • organizačné schopnosti
  • flexibilita
  • základné ekonomické znalosti
  • výborné komunikačné zručnosti
  • cieľavedomosť, samostatnosť, zodpovednosť
  • proaktívny prístup k riešeniu úloh
  • Excel na pokročilej úrovni
  • aktívny vodič

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tomáš Kubala
E-mail: poslať životopis
ID: 3362755  Megjelentetés dátuma: 3.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac