Koordinátor balíkovej distribúcie

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na TPP s plným úväzkom na zmeny, ktoré sa po týždni striedajú doobeda a poobede

Hlavné zodpovednosti:
  • spolupráca s vedúcim skladu pri všetkých činnostiach prevádzky skladu a manipulácii so zásielkami
  • zabezpečenie bezproblémového chodu skladu a depa
  • manipulácia so zásielkami a pravidelné kontroly, ide o prácu s bremenami
  • skenovanie zásielok

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

  • mesačné odmeny
  • stravné lístky nad rámec zákona
  • mesačne darčekové poukážky
  • príspevok na dopravu
  • po 1 roku 5 dní dovolenky naviac
  • príspevok do tretieho piliera
  • príspevky v prípade významných životných udalostí
  • systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
  • príspevok na jazykový kurz
  • zaslanie balíka 1x ročne zdarma, viac balíkov za zvýhodnenú cenu

Svoje životopisy v slovenskom jazyku zasielajte prosím e-mailom na adresu: [email protected] (v predmete správy uveďte: Operátor balíkovej distribúcie).

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti DPD SK so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zak. c. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • fyzická zručnosť
  • bezúhonnosť
  • ochota manuálne pracovať
  • zodpovedný prístup k práci

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Amtmann
Tel.: +421908724292
E-mail: poslať životopis
ID: 2808021  Megjelentetés dátuma: 18.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou