Pracovník zákazníckeho servisu na dobu určitú (3-4 mesiace)

Direct Parcel Distribution SK s.r.o.

Miesto práce
Technická 7, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovanie telefonických požiadaviek a otázok zákazníkov
  • spracovanie písomných a telefonických objednávok
  • komunikácia so zákazníkmi a kuriérmi
  • spolupráca s obchodným a operačným oddelením
  • administratívna podpora
  • práca na skrátený úväzok: 5 hodín denne
  • možnosť predĺženia zmluvy na dlhšie obdobie alebo na plný úväzok

DPD sa stará o to, aby sa zamestnanci cítili na pracovisku dobre a mali vytvorené čo najlepšie podmienky. Preto sme vytvorili pestrý program benefitov, ktorého cieľom je podporiť spokojnosť a motivovanosť každého zamestnanca.

Čo ponúkame:

  • stravné lístky nad rámec zákona
  • výkonnostné kvartálne odmeny
  • mesačne darčekové poukážky
  • príspevok na dopravu
  • výučba angličtiny
  • dovolenka navyše až do plus 5 dní
  • zaslanie balíka 1x ročne zdarma
  • systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
  • príspevok do tretieho piliera
  • príspevky v prípade významných životných udalostí
  • príspevok na očkovaciu vakcínu proti chrípke
  • ďalšie výhody.

Svoje životopisy v slovenskom zasielajte prosím e-mailom na adresu: [email protected] (do predmetu správy uveďte: PZS skrátený úväzok)

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti DPD SK so spracovaním jeho osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zak. c. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • výborné komunikačné zručnosti
  • PC zdatnosť
  • samostatnosť, chuť pracovať a zlepšovať sa
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Pridajte sa k nám do DPD Slovensko a staňte sa členom jednej z popredných spoločností v rámci logistiky a prepravy s viac ako 20 ročnou tradíciou na trhu. Staráme sa každý deň o tisícky spokojných zákazníkov. Sme súčasťou medzinárodnej DPD siete a sme tiež odborníkmi na našom domácom trhu. Každý balík doručený sieťou DPD kdekoľvek v Európe aj v 230 krajinách celého sveta je uhlíkovo neutrálny.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Amtmann
Tel.: +421908724292
E-mail: poslať životopis
ID: 2767019  Megjelentetés dátuma: 18.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou