Obchodný zástupca pre spoločnosť, zaoberajúcu sa predajom prírodnej kozmetiky - Stredné Slovensko

DIMEX PARTS,s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihned/dohoda
1000 eur nástupný plat plus odmeny, v závislosti od výkonu 1000-2000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Bioruža, zaoberajúca sa dovozom a predajom prírodnej bulharskej kozmetiky z ruží, hľadá pre svoju spoločnosť obchodného zástupcu pre priamy predaj kozmetických produktov v rámci maloobchodu. www.bioruza.sk

Považujete sa za energickú, komunikatívnu a ambicióznu osobnosť? Máte obchodníckeho ducha a príjemné vystupovanie? Máte skúsenosť s prácou obchodného zástupcu? Potom hľadáme práve Vás! www.bioruza.sk

- Predaj sortimentu spoločnosti v sieťach a maloobchode
- Získavanie nových zákazníkov a zodpovednosť za staroslivosť o nich
- Udržiavanie a posilňovanie dobrých vzťahov so stálymi zákazníkmi
- Dennodenná komunikácia so zákazníkmi telefonicky aj e-mailom
- Osobné stretnutia so zákazníkmi
- Uzatváranie obchodných objednávok
- Zodpovednosť za zverený región a dosahovanie stanovených cieľov
- Budovanie a vedenie vlastného tímu
- Priebežná analýza trhu : monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
- Tvorba osobného obchodného plánu
- Identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka
- Reporting

- Osobný a profesijný rozvoj
- Motivačné finančné ohodnotenie, stále rastúci príjem
- kariérny rast až na pozíciu manažér regionálneho tímu
- flexibilná pracovná doba
- mobil,auto, notebook

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list a prípadné referencie na našu e-mailovú adresu [email protected]
[email protected]
Kontaktovať Vás budeme iba v prípade, ak Váš profil korešponduje s požiadavkami, ktoré očakávame.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysoké pracovné nasadenie
- samostatnosť a zodpovednosť
- obchodnícke myslenie
- prezentačné zručnosti
- schopnosť aktívne študovať nové produkty a hľadať najlepšie riešenia
- pozitívny a aktívny prístup
- Sebaisté vystupovanie
- Orientácia na zákazníka
- Systematickosť v práci
- Bezúhonnosť

BIORUŽA, s .r. o. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami v
oblasti predaja prírodnej kozmetiky obchodným partnerom ako aj širokej
verejnosti.
Naša spoločnosť úspešne pôsobí na území Slovenska, Českej
republiky, Bulharska a trhoch východnej Európy, kde si
vytvorila pevné vzťahy so svojimi obchodnými partnermi.
www.bioruza.sk www.bioruze.cz

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2491526  Megjelentetés dátuma: 9.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000 eur nástupný plat plus odmeny, v závislosti od výkonu 1000-2000 eur