Upratovanie kancelárii - dlhodobo

DIMARKO, s.r.o.

Miesto práce
Odborárska 52, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5€ (hodinu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné upratovanie kancelárskych, spoločných priestorov a okolia budovy na Odborárskej 52, Bratislava. Do upratovania spadá aj klietka pre papagája.

2x týždenne PO a ŠT alebo UT a PI 4 hodiny/deň. Upratovanie je možné v rozmedzí od 7:00 - 16:00.

- nákup produktov z našej ponuky za nákupné ceny
- po práci sa môžete osprchovať

- všetky čistiace prostriedky sú zabezpečené

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte telefonicky.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich kritéria !!!

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detail
- chuť manuálne pracovať
- spoľahlivosť
- možnosť vykonávať prácu v uvedených dňoch

DIMARKO už od roku 1996 patrí medzi popredných lídrov vo veľkoobchodnom predaji drogériového, obalového a spotrebného materiálu a doplnkov.

Dlhodobo sa staráme o vyše 1100 spokojných klientov z radov gastro prevádzok, drogérií, nemocníc, kancelárií či hotelov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3335065  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5€ (hodinu)