Máš v rukách výsledok celého tímu (IT tester)

DIMANO, a. s.

Prievozská 14, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiacKonečná suma závisí od znalostí a skúseností vybraného kandidáta (+ odmeny viazané na výsledky práce).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná slovenská IT firma, ktorá sa venuje vývoju vlastnej digitálnej platformy NUNTIO a dodávaniu aplikačných riešení vybudovaných na tejto digitálnej platforme. Projekty nám pribúdajú, preto potrebujeme posilniť náš tím skúsených testerov o nové tváre a hlavné schopné ruky. Ak máš za sebou prvé skúsenosti s testovaním a máš záujem sa v tejto oblasti zdokonaľovať a posúvať ďalej, neváhaj sa nám ozvať a pracuj v našom tíme šikovných kolegov a kolegýň - programátori, konzultanti, testeri a implementátori.

Tvoja náplň práce na pozícii IT testera bude zahŕňať:
• Zodpovednosť za testovanie informačných systémov (vykonávať funkčné, regresné, integračné a akceptačné testy),
• Sledovanie a identifikácia zistených chýb a následný reporting
• Definícia, tvorba, príprava a údržba testovacích scenárov a dát
• Aplikácia a úprava automatizovaných testov
• Spolupráca s kolegami v rámci vývoja aplikácií
• Spracovanie požiadaviek zákazníkov – poskytovanie metodickej pomoci a podpory
• Spracovanie príručiek a manuálov
• Školenia používateľov

• Flexibilný pracovný čas
• Čiastočný home office (2 dni v týždni práca vo firme, 3 dni práca z domu)
• Žiaden dress code
• Stolný futbal a masáže na pracovisku
• Dvakrát ročne celofiremný teambuilding
• Každoročná ochutnávka vín s večerou
• Externé odborné školenia (vrátane certifikácie)
• Individuálny prístup vedúcich pracovníkov ku každému zamestnancovi
• Neanonymné pracovné prostredie vhodné na osobný rozvoj
• Možnosť prinášať vlastné nápady do praxe
• Dôraz na otvorenú firemnú kultúru - priama komunikácia s riaditeľom (majiteľom) spoločnosti

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich reakcie, no vzhľadom na ich veľký počet budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, IT, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Odborné zručnosti
• Ovládanie balíka MS Office na pokročilej úrovni
• Výborná znalosť slovenskej gramatiky a štylizácie (písanie príručiek a manuálov)
• Prax s automatizovaným testovaním vítaná
• Výhodou sú skúsenosti s testovaním webových aplikácií
• Skúsenosti s prípravou a údržbou testovacích scenárov a testovacích dát sú plus
• Predošlá skúsenosť s SQL a SoapUI výhodou
• Prax v oblasti testovania aspoň 1 rok

Osobnostné predpoklady
• Systematický a precízny prístup k riešeniu problémov
• Pozitívny a aktívny prístup k práci, chuť vzdelávať sa
• Dobré komunikačné schopnosť, proklientsky prístup a príjemné vystupovanie
• Logické a analytické myslenie, zameranie na detail

Sme stredne veľká znalostná spoločnosť v oblasti IT s takmer rodinnou atmosférou a zmyslom pre ľudský prístup k povinnostiam a zodpovednosti voči kolegom. Zameriavame sa na vývoj vlastnej digitálnej platformy NUNTIO a dodávanie aplikačných riešení vybudovaných na tejto digitálnej platforme. Už viac ako 30 rokov sa venujeme správe a riadeniu biznis informácií, procesov a dokumentov. Prinášame konzultačné služby, produkty vlastného vývoja (Java, ASP.NET) a dodávku a servis bankových zariadení. Našim cieľom je dodávať moderné udržateľné riešenia pre zákazníka a formovať angažovanú udržateľnú firmu pre nás. Sme kolektív normálnych ľudí. Vyznáme sa vo svojom odbore, máme rodiny a záľuby. Zodpovedne sa staviame k práci, ku kolegom a okolitému prostrediu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3767307  Megjelentetés dátuma: 21.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac