JAVA developer pre podnikové systémy

DIMANO, a. s.

Miesto práce
Prievozská 14, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj webových aplikácií pre správu dokumentov, správu podnikových procesov a formulárových systémov.

– odborný a profesný rast
– práca v najmodernejších informačných technológiách
– plávajúci pracovný čas
– možnosť pracovať 1 deň v týždni z domu
– odborné vzdelávanie na externých školeniach (vrátane certifikácie)
– individuálny prístup vedúcich pracovníkov ku každému zamestnancovi
– práca v tíme mladých ľudí s podporou skúsených kolegov ochotných podeliť sa so svojimi znalosťami
– dvakrát ročne celofiremný teambuilding
– jedenkrát ročne divízna večera spojená s ochutnávkou vína
– zaujímavé platové ohodnotenie

Kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné systémy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
XML - Základy
SQL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť nasledovných technológií vítaná:
- Hibernate
- PostgreSQL Server
- Spring
- Apache CXF
- HTML + CSS
- Javascript
- Apache Wicket
- ULC framework

Sme stredne veľká znalostná spoločnosť v oblasti IT s takmer rodinnou atmosférou a zmyslom pre ľudský prístup k povinnostiam a zodpovednosti voči kolegom. Zameriavame sa na vývoj vlastnej digitálnej platformy NUNTIO a dodávanie aplikačných riešení vybudovaných na tejto digitálnej platforme. Už viac ako 30 rokov sa venujeme správe a riadeniu biznis informácií, procesov a dokumentov. Prinášame konzultačné služby, produkty vlastného vývoja (Java, ASP.NET) a dodávku a servis bankových zariadení. Našim cieľom je dodávať moderné udržateľné riešenia pre zákazníka a formovať angažovanú udržateľnú firmu pre nás. Sme kolektív normálnych ľudí. Vyznáme sa vo svojom odbore, máme rodiny a záľuby. Zodpovedne sa staviame k práci, ku kolegom a okolitému prostrediu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2099105  Megjelentetés dátuma: 10.7.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou