Junior Cloud Solution Konzultant

DIGMIA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 2 500 EUR/mesiacCelková výška platu závisí od skúseností, zručností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Veríme, že najsilnejší zdroj vo firme sú ľudia, ktorí dokážu myslieť, vymýšľať, dizajnovať, ovládať a nastavovať systémy.
Hľadáme technického konzultanta, ktorý bude zodpovedný za návrh a dodávku riešení v cloude.
Nápĺň práce:
• Konzultácie business požiadaviek zákazníka a ich transformácia na technické riešenia
• Spolupráca pri návrhu IT architektúry, definícia implementačných, či migračných projektov
• Realizácia implementačných, či migračných projektov a tímová spolupráca na komplexnejších prípadoch

• podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste (odborné konferencie, certifikované školenia, interné workshopy)
• geekovskú firemnú kultúru (
• parkovanie v garáži v centre mesta
• zaujímavé projekty
• otvorený prístup a priestor pre realizáciu vlastných myšlienok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

♣ Praktické skúsenosti, prípadne certifikácia aspoň u jedného z týchto poskytovateľov: AWS, Azure, GCP, M365
♣ Prax s Linux systémami výhodou
♣ Skúsenosti s kontajnerizáciou sú výhodou (Docker, Kubernetes...)
♣ Skúsenosti so správou serverových služieb
♣ Rozsiahle skúsenosti v oblasti správy serverov, prostredí a inštalácií
♣ Skúsenosti s inými OS veľkou výhodou
♣ Porozumenie bezpečnostným princípom
♣ Geek prístup a chuť pri učení sa nových technológií
♣ Skúsenosti s dohľadovými systémami a princípmi ich fungovania
♣ Schopnosť sústrediť sa na detaily a zároveň vnímať pozorne požiadavky zákazníka
♣ Profesionalita, schopnosť pracovať v tíme
♣ Ďalšie znalosti:
o Anglický jazyk - aktívne
o Vodičský preukaz sk. B

Príbeh Digmie začal v roku 2006, kedy sa v správnom čase a na správnom mieste stretli dvaja zakladatelia Vlado a Juraj – IT nadšenci. Vytvorili unikátne pracovné prostredie plné slobody a osobnej zodpovednosti.
Odvtedy pomáhame firmám budovať a spravovať ich infraštruktúru, a to spoľahlivo, bezpečne a s dôrazom na vysokú dostupnosť. Od systémov založených na „open source“ technológiách sme sa posunuli k výstavbe hybridných riešení.
Vďaka tomu vieme v súčasnosti skonzultovať, kreatívne navrhnúť a spoľahlivo spravovať aj riešenia klientov v cloudových prostrediach.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3918998  Megjelentetés dátuma: 14.9.2022  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac