C / C++ developer pre output management systems – OMS (5 ročné skúsenosti)

Digitance, s. r. o.

Miesto práce
Údernícka, Petržalka, Bratislava V
Termín nástupu
dohodou
1 800 EUR/mesiacv závislosti od skúseností, plus pravidelné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zabehnutý developer? Samostatný, skúsený, výkonný, ktorý rád rieši zapeklité úlohy a trochu stresu mu nevadí? Rozklikol si správny pracovný inzerát.
V tíme, ktorí zabezpečuje IT vývoj pre tlačové služby a kde momentálne kraľujú-kódujú štyria skúsení developeri - Milan, Marcel, Ivan, Vilém – máme voľné miesto pre ďalšieho. Sme menšia firma, u nás budeš pracovať v malom tíme a osobne poznať všetkých kolegov, aj s ich menami.

• vývoj tlačových aplikácií podľa zadaných špecifikácií
• testovanie aplikácií a zavádzanie do produkcie
• podpora prevádzky pri riešení problémov
• úprava aplikácií podľa zadaných požiadaviek
• úprava aplikácií pre optimalizáciu procesov
• optimalizácia dostupnosti a výkonnosti zverených systémov IT
• sledovanie a dodržiavanie bezpečnostnej politiky
• podávanie návrhu na HW a SW pre optimalizáciu systémov
• realizácia analýz v podporovaných aplikačných oblastiach
• spolupráca pri vytváraní stratégie a konfigurácie manažovacích a monitorovacích nástrojov
• analýza dát, vytváranie reportov, optimalizačných odporúčaní
• diagnostika a analýza technických problémov
• včasná reakcia na prevádzkové problémy a ich eskalácia

Tlačové služby sú súčasťou nášho produktu - multikanálovej komunikácie. Našimi klientami sú napr. banky, poisťovne alebo utility spoločnosti, pre ktoré tlačíme papierovú komunikáciu s ich klientmi, ide napríklad o výpisy. Hneď prvý deň ťa zoberieme do výroby, kde si môžeš ohmatať výsledky tímu developerov – to inde nenájdeš.

• flexibilný pracovný čas
• možnosť plnohodnotnej práce z domu (home office) po dohode s manažérom
• stravné lístky plne hradené firmou (bez príspevku zamestnanca)
• dovolenka navyše po odpracovaní jedného roka
• lístky na hokejové zápasy, vstup do wellness
• rozmanité firemné podujatia pre utuženie vzťahov
• vekovo vyrovnaný kolektív
• MultiSport karta
• moderný pracovný priestor
• parkovisko pre bicykle

Ďakujeme uchádzačom za záujem pracovať s nami v spoločnosti Digitance s.r.o. Vami zaslané podklady si dôkladne preštudujeme. Do výberového konania pozveme kandidátov, ktorých skúsenosti najviac zapadnú do požiadaviek na zvládnutie inzerovanej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Počet rokov praxe

5

• 5 ročné skúsenosti
• C/C++, Python, batch - pokrocily
• MS SQL, PosgreSQL – pokrocily
• SOAP, REST, WSO2 – vyhodou
• Programovanie runtime aplikacii na prácu so súbormi
• High performance data processing

Sme dynamická firma realizujúca komplexné IT riešenia zabezpečujúce personalizovanú, obojsmernú komunikáciu cez fyzické a digitálne komunikačné kanály pre našich zákazníkov.
Zabezpečujeme riadenie marketingovej a transakčnej komunikácie pre našich klientov od návrhu jej vzhľadu, personalizácie cez doručenie a následné monitorovanie a reportovanie reakcie klientov.
Vďaka nám vedia naši klienti aplikovať inovácie v ich každodenných komunikačných procesoch.
Aplikovaním inovatívnych riešení premieňame bežné procesy obsluhy klienta na efektívne a výnimočné klientske zážitky, ktoré vedú k zvýšeniu konverzie obchodných ponúk a k znižovaniu nákladov.
ID: 3993829  Megjelentetés dátuma: 14.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac