Junior PHP/Wordpress Programátor

Digination, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 142, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si vo wordpresse doma? V tom prípade je táto práca práve pre teba!
Sme marketingová agentúra ktorá hľadá programátora na tvorbu wordpress webstránok pre našich klientov.
- tvorba webstránok
- úprava webstránok
- nastavovanie platobných brán
- úprava wordpress šablón
- úprava kódu webstránky
- základné nastavovanie SEO

- priateľská atmosféra
- spoločnosť nieje korporát
- nové moderné kancelárie na okraji Bratislavy
- možnosť využívania auta na firemné účely
- fajčiari si u nás prídu na svoje - u nás máme aj fajčiarske pauzy, nefajčiari si zatiaľ môžu dať niečo dobré, prejsť na čerstvý vzduch :)
- skúsenosti budeš tiež naberať na zahraničných stážach a konferenciách, oddýchnuť si potom môžeš na zahraničnej dovolenke
- a pretože sme naozaj fajn partia, radi spolu občas podnikneme niečo aj mimo prácu, preto ani o teambuildingové akcie u nás neprídeš

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

WordPress - pokročilý
PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - základy
JavaScript - základy

Digination je inovatívna marketingová spoločnosť ktorá sa zaoberá komplexnými službami v oblasti digitálneho marketingu.

Primárne sa zameriavame na sociálnu sieť Instagram a Facebook keďže v nich vidíme veľký potenciál, do nášho porftólia služieb patrí ale aj tvorba webstránok, a performance kampaní.

Aktuálne spolupracujeme s viac ako 400 klientmi a neustále sa snažíme napredovať.
Medzi našich klientov patrí viacero zvučných Slovenských firiem a influencerov.

Našim zamestnancom poskytujeme profesionálne školenia, možnosť kariérneho rastu a príležitosť získať bohaté skúsenosti v oblasti obchodu a marketingu.
ID: 3699986  Megjelentetés dátuma: 21.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 2 000 EUR/mesiac