Junior Performance Marketing Specialist

DIGILINE, spol. s .r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 7, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Min. 1000 brutto, môže byť viac v závislosti od tvojich skúseností a odbornosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme najväčšia online mediálna agentúra na Slovensku a Google Premium Partner. Hľadáme nového člena nášho Performance tímu! Čo budeš u nás robiť?

• Stratégia, plánovanie, exekutíva a reporting Performance kampaní v množstve reklamných sietí
• Komunikácia s account managerom a klientom
• Príprava prezentácií pre klientov
• Analytika výsledkov kampaní, príprava odporúčaní pre ďalšiu komunikáciu

Požadujeme prax v odbore online marketingu aspoň 1 rok a znalosť produktov Google AdWords, Analytics a Facebook Ads.

Znalosť ďalších PPC či RTB sietí a produktov ako Etarget či AdForm je výhodou.

• 13. a 14. plat
• možnosť pracovať s prémiovými nástrojmi ako Adform a Roivenue a využívať beta programy Google AdWords a Facebook Ads
• odmena za blogovanie na agentúrnom webe
• 2 dni dovolenky naviac, home office, 10 dní plateného zdravotného voľna, skrátený letný pracovný čas
• účasť na kvalitných konferenciách a školeniach
• poukážky na relax a kultúru
• preplatenie štvrťročného cestovného lístku na MHD
• pravidelné agentúrne raňajky a teabuildingové aktivity
• notebook a mobilný telefón

Pohovor sa bude skladať z dvoch kôl - osobného stretnutia a vypracovania odborného zadania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, média, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• chceš sa samostatne rozvíjať v oblasti performance marketingu,
• máš dobré komunikačné a prezentačné schopnosti,
• si spoľahlivý/á so zmyslom pre detail,
• deadline je pre teba motiváciou a nie nepriateľom :)
• máš rád/rada aj svoj súkromný život.

Sme online mediálna agentúra DIGILINE. Pre klientov navrhujeme mediálne stratégie a realizujeme online mediálne kampane. Cieľom našej práce je posilnenie značiek a podpora predaja našich klientov.

Sme Google Premium Partner, člen ADMA a IAB Slovakia. Sme dcérskou spoločnosťou Unimedie, dlhodobej jednotky medzi mediálnymi agentúrami.

Pracujeme s medzinárodnými aj slovenskými klientmi naprieč trhovými segmentmi (napr. automotive, fashion, finance, FMCG). Medzi našich najväčších klientov patria Hyundai-Kia, VÚB Banka, Hornbach, ZSE, Kaufland, De'Longhi a Müller. Naše služby ponúkame aj mnohým stredným a malým spoločnostiam. V DIGILINE majú online marketingoví špecialisti veľký potenciál na svoj rozvoj vďaka pestrosti nášho portfólia, kontaktu so špičkovými kolegami a prístupu k pokročilým technickým nástrojom a rozsiahlym znalostiam.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3573544  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Min. 1000 brutto, môže byť viac v závislosti od tvojich skúseností a odbornosti.