Špecialista podpory IT

DIGI SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa a údržba počítačov, počítačovej siete, telefónov/mobilov
• správa SW vybavenia a licencií
• správa užívateľských účtov
• servis tlačiarní, scannerov, čítačiek, a ďalšieho IT vybavenia
• podpora interného zákazníka – backup, restore, inštalácia SW vybavenia, troubleshooting, podpora pripojenia do siete
• správa zariadení v doméne
• podpora používateľov
• vedenie príslušnej dokumentácie a výkazov

Dlhodobá pracovná pozícia, flexibilný pracovný čas, pravidelné vzdelávanie, zľavy na vlastné produkty, zaujímavé zamestnanecké benefity, Multisport

Informácie o výberovom konaní

Oslovujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, tech, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Apple iOS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT support

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti so správou a údržbou počítačov (HW, SW), tlačiarni, telefónov
• skúsenosti s realizáciou a správou počítačovej siete – Windows doména
• výborné komunikačné zručnosti
• vodičský preukaz
• ochota vzdelávať sa a participovať na zaujímavých projektoch

Spoločnosť DIGI SLOVAKIA, s.r.o. (ďalej len DIGI) poskytuje verejné telekomunikačné služby prostredníctvom televíznych káblových rozvodov, digitálnej satelitnej televízie a internetu. Na Slovensku pôsobí od roku 2006, súčasťou skupiny Slovak Telekom sa spoločnosť stala v septembri 2013.
DIGI sa počas svojej niekoľkoročnej existencie začlenila medzi operátorov s významným postavením na trhu. Filozofia a obchodná politika spoločnosti sú orientované na požiadavky zákazníkov, na skvalitňovanie služieb a rozširovanie ich možností. Pre služby, ktoré spoločnosť v rámci svojho portfólia ponúka, je charakteristická bezkonkurenčne výhodná cena, jednoduchá inštalácia, neobmedzená dostupnosť satelitného vysielania a špičková úroveň zvuku a obrazu. Vďaka týmto parametrom sa v súčasnosti satelitná služba DIGI TV zaraďuje k lídrom na trhu DTH (Direct to Home).

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4000589  Megjelentetés dátuma: 16.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac