Junior programátor

DIEBOLD NIXDORF

DIEBOLD NIXDORF s.r.o., Mokráň Záhon 4, 821 04 Bratislava, Bratislava, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu v Bratislave/Nitre hľadáme kolegov na pozíciu Junior programátor. Tvojou dennou náplňou práce bude participácia na zaujímavých retailových projektoch pre lokálne ako aj medzinárodné obchodné spoločnosti. Pracujeme v dynamickom prostredí plnom výziev a preto hľadáme mladých kolegov, ktorí sa zaujímajú o najnovšie technológie a chcú byť pri ich zavádzaní na trh.

Práca v silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti. Práca na zaujímavých projektoch so zaujímavým finančným ohodnotením.
- Zodpovedajúce platové ohodnotenie
- Mobilný telefón
- 5 týždňov dovolenky
- Priateľský kolektív
- Moderné zázemie a podpora úspešného zamestnávateľa, práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
.NET - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť, kreativita, analytické myslenie, záujem sa vzdelávať a zdokonalovať

Medzinárodná spoločnosť DIEBOLD NIXDORF s.r.o. ,ktorá sa radí na popredné miesta medzi výrobcami a dodávateľmi informačných systémov pre oblasť bankovníctva a maloobchodu (retailu). Hlavnou činnosťou spoločnosti je návrh a predaj komplexných hardwarových a softwarových riešení vrátane servisu a poradenských služieb.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1591242  Megjelentetés dátuma: 14.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou