Koordinátor - pracovník kvality

DIAND TRADE s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie tímu kontrolných pracovníkov (taktiež spolupráca pri nábore pracovníkov)
- sledovanie plánu výroby, organizovanie zmennosti pracovníkov, expedičných objemov a časov
- vykonávanie analýz interných a externých vád, stanovenie preventívnych a nápravných opatrení a sledovanie ich dodržiavanie
- zaškolovanie nezaučených pracovníkov
- denný reporting manažmentu
- denná komunikácia s klientom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-organizačné a riadiace schopnosti (je nutné mať skúsenosti s organizovaním a riadením skupiny pracovníkov)
- nadpriemerné komunikačné schopnosti
-dochvíľnosť
-flexibilnosť

DIAND TRADE je slovenská firma, ktorá už 15 rokov prináša podporu klientom v kritických fázach procesu výroby. Špecializujeme sa na výrobné podniky v automobilovom a elektrotechnickom priemysle. Našou hlavnou víziou je poskytovať kvalitné služby na európskej úrovni, v súlade s certifikovanými štandardmi. Neustále reflektujeme trendy a výzvy v dynamickom prostredí výrobnej sféry, aby sme našim klientom poskytli služby, reagujúce na ich akútne potreby.
ID: 3211703  Megjelentetés dátuma: 20.1.2023  Alapbér (bruttó): 12 EUR/hod.