Asistent predaja v klenotníctve Cavaliere Forum Poprad

Diamond group, s.r.o.

Miesto práce
Forum Poprad, Námestie Sv. Egídia, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odborné poradenstvo pri výbere šperkov a hodín, starostlivosť o prevádzku,

práca na trvalý pracovný pomer, možnosť aj na skrátený úväzok, mzda vždy načas, stabilne zázemie, finančne ohodnotenie, zamestnanecké zľavy, priateľsky kolektív a iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Uchádzači z Popradu a okolia, životopisy posielajte mailom, samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, prax vítaná

Naša spoločnosť sa zaoberá predajom exkluzívnych zlatých,
diamantových,strieborných,oceľových šperkov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2323629  Megjelentetés dátuma: 4.9.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac