Profesionálna predajkyňa v Klenotníctve Mikuš Diamonds v Bratislave

Diamantier, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 5, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
1100 EUR brutto, nástupný plat počas skúšobnej doby (3 mesiace) 900 EUR brutto, plus atraktívne odmeny v závislosti od dosiahnutého obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj luxusných šperkov v Klenotníctve Mikuš Diamonds. Ide o individuálny predaj v kamennom klenotníctve, pričom sa vždy venujeme iba jednému klientovi.

- odborné zaškolenie v oblasti drahokamov prostredníctvom Slovenského gemologického inštitútu
- pravidelné školenia a zvyšovanie kvalifikácie
- štýlové pracovné oblečenie a šperky z kolekcie Mikuš Diamonds
- motivačné odmeňovanie
- zvýhodnený nákup šperkov z kolekcie Mikuš Diamonds

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu zašlite na e-mail [email protected] životopis a motivačný list, v ktorom uvediete dôvod, prečo ste vhodnou kandidátkou na miesto predajcu v Klenotníctve Mikuš Diamonds.
Žiadosti bez motivačného listu a so všeobecným motivačným listom nebudú zaradené do výberového konania.
Po vyhodnotení žiadostí prebehnú s vybranými uchádzačmi osobné pohovory.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Pokladňa - Základy

- komunikatívnosť - schopnosť viesť rozhovor na úrovni a prezentovať luxusný tovar,
- lojálnosť,
- asertivita,
- záujem pracovať v tíme,
- chuť učiť sa a získavať nové informácie,
- nefajčiar,
- zodpovednosť a pedantnosť pri riešení úloh.

Rodinná tradícia spájajúca dve generácie, ručná výroba v klenotníckej dielni v Trenčíne a členstvo na diamantovej burze v Antverpách radia značku Mikuš Diamonds už 25 rokov medzi špičku na slovenskom klenotníckom trhu. Náš úspech stojí na poctivej práci, profesionalite a neustálych inováciách. Šesť predajní Mikuš Diamonds po celom Slovensku nájdete konkrétne v Bratislave, Trenčíne, Banskej Bystrici, Prešove a v Košiciach.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3415043  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100 EUR brutto, nástupný plat počas skúšobnej doby (3 mesiace) 900 EUR brutto, plus atraktívne odmeny v závislosti od dosiahnutého obratu