Iný zdravotnícky pracovník: psychológ

DIALÓG spol. s r. o.

Miesto práce
Tehelná 26, 831 03 Bratislava
Termín nástupu
od 1.1.2021 alebo po dohode ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Psychológ v dennom stacionári pre deti . Zabezpečovať a realizovať odbornú skupinovú psychologickú starostlivosť o deti s narušenou komunikačnou schopnosťou a to hlavne s vývinovou jazykovou poruchou a špecifickými poruchami učenia. Súčasťou náplne je aj pomoc pri základných hygienických návykoch, pomoc pri obliekaní, sprevádzanie detí a dozeranie na ich bezpečnosť počas pobytu vonku.

Tímová práca v malom, mladom, kreatívnom a odborne zdatnom kolektíve. Zaškolenie odborným pracovníkom, práca pod supervíznym dozorom odborného garanta. Možnosť postgraduálneho štúdia a odborného rastu. Účasť na vzdelávacej a publikačnej činnosti. Zamestnanecké výhody ( Multisport karta, príspevok na pracovné oblečenie , ďalšie vzdelávanie zdravotníckeho pracovníka v odbore).

Prosíme posielať e-mailom: žiadosť, motivačný list, životopis, súhlas so spracovaním osobných údajov na účely výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Univerzitné vzdelanie v jednoodborovom štúdiu: psychológia.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

psychológ

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k deťom. Emočne a sociálne zrelá osobnosť. Dobré organizačné, komunikačné a kreatívne schopnosti. Spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť a iniciatíva. Prax v zdravotníckom zariadení a získané Osvedčenie Príprava na výkon práce v zdravotníctve sú vítané.

Neštátne zdravotnícke zariadenie -Vysokošpecializovaný odborný ústav pre deti s poruchami reči a učenia s celoslovenskou pôsobnosťou. Diagnostická, liečebno - preventívna zdravotná starostlivosť v odbore klinická logopédia, klinická psychológia, liečebná pedagogika.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3996635  Megjelentetés dátuma: 6.11.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac