Elektrikár slaboprúd

DIAGO SF s.r.o.

Miesto práce
Železničná 7, Brezno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelná údržba elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich plnej funkčnosti.
Vykonávanie pravidelnej kontroly jednotlivých zariadení podľa kontrolného plánu.
Operatívne riešenie vzniknutých problémov na rozvádzačoch a iných elektrotechnických zariadeniach.
Vedenie a pravidelná aktualizácia prevádzkových denníkov.
Čítanie technickej dokumentácie a dodržiavanie pracovných postupov v nadväznosti na dokumentáciu.
Dodržiavanie predpisov bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci.
Znalosť používania elektrikárskych nástrojov a prístrojov

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraný uchádzači!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Manuálna zručnosť, logické myslenie.

Výroba a predaj ložísk, hydraulických tyčí a rúr, dopravníkových valčekov, priemyselnej chémie, montážneho náradia, diagnostika, vyvažovanie a ustavovanie, mazanie a výroba cms, elektrostatické čističe olejov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3757971  Megjelentetés dátuma: 14.3.2023  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac