Nastavovač CNC

DIAGO SF s.r.o.

Miesto práce
Brezno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 + prémie od 0 do 100%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- OSADENIE STROJA UPÍNAČMI NÁRADIA, NÁRADÍM A UPÍNANIE MATERIÁLOV
- NASTAVOVANIE STROJOV, SKÚŠANIE A ODLAĎOVANIE PROGRAMU A NASTAVOVANIE STROJA
- VÝMENA OPOTREBENÝCH ALEBO POŠKODENÝCH NÁSTROJOV V STROJI A KOREKCIE V NASTAVENÍ STROJA

Zamestnanecké výhody, benefity

Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.

Informácie o výberovom konaní

Oslovený budú iba vybraný uchádzači!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Výroba a predaj ložísk, hydraulických tyčí a rúr, dopravníkových valčekov, priemyselnej chémie, montážneho náradia, diagnostika, vyvažovanie a ustavovanie, mazanie a výroba cms, elektrostatické čističe olejov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3740215  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 - 2 000 EUR/mesiac1500 + prémie od 0 do 100%