Mobile app / vue.js developer

Diagnose.me a. s.

Miesto práce
Námestie 1. mája 15, 811 06 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 - 3 200 EUR/mesiacVýsledná mzda je orientačná, je podmienená vzájomnou dohodou a doterajšími skúsenosťami uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho IT tímu hľadáme posilu. Ak už máš niečo vo vývoji mobilných appiek alebo moderných webov za sebou, chceš sa posunúť ďalej tvoriť v perspektívnom segmente, pokračuj v čítaní.

Tvojou úlohou bude pracovať na vývoji nových verzií aplikácie AIDA alebo iných projektov Diagnose.me. Aplikácia AIDA je postavená na hybridnej platforme Ionic Capacitor. Frontend vyvíjame na modernom stacku, zvyčajne je to Vue + TypeScript.

Určite ale nezostane len pri mobilnej aplikácii. Máme veľké množstvo projektov, kde sa uplatnia a rozvinú aj Tvoje front-end alebo aj full-stack skills.

• Digital health / Telemedicína - záleží ti na pomoci druhým? Tvoja práca má pridanú hodnotu, pomáha ľudom a zároveň budeš v jednom z aktuálne najrýchlejšie rastúcich odvetví
• Útulný office v srdci Starého mesta s priateľskou atmosférou
• Flexibilný home office
• Čerstvé ovocie a káva na pracovisku každý deň - postaráme sa o tvoju imunitu a pravidelnú dávku kofeínu
• Pravidelné teambuildingy a workshopy - spájame príjemné s užitočným, pracovné témy riešime v prostredí horskej chaty, wellness či vinárstva - nudiť sa zaručene nebudeš
• Dynamický, mladý a priateľský kolektív - u nás to nie je len fráza, všetci prikladáme ruku k dielu tam, kde je potrebné - stereotyp ti u nás zaručene nehrozí. Zároveň ale všetko riešime v priateľskom duchu
• Vzdelávanie a osobný rozvoj - chápeme, že firma stojí na ľuďoch a preto podporujeme tvoj rozvoj. Každý mesiac budeš mať vyhradený čas na vzdelanie (samozrejme plne hradené firmou) a zlepšenie tvojich skills
• Tešíme sa na teba! :)

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- TypeScript, vývoj moderných frontend aplikácií
- SPA, porozumenie webovým štandardom, skúsenosť s multiplatform vývojom
- HTML, CSS
- SQL

Diagnose.me vzniklo pred jedenástimi rokmi ako start-up, ktorý bol niekoľkokrát medzinárodne ocenený.

Poskytujeme služby v oblasti telemedicíny a v prudko rastúcom segmente digital health.

Platforma Diagnose.me ponúka konzultovanie s uznávanými medzinárodnými špecialistami či služby Personalizovaná Onkológia, Lekár na telefóne, aplikáciu AIDA a ďalšie.

Skrz naše partnerstvá s top bankami a poisťovňami pôsobíme na trhoch strednej a východnej Európy a strednej Ázie a rýchlo expandujeme do nových regiónov.

Hľadáme šikovných mladých ľudí, ktorí zdieľajú našu víziu, že prístup k najlepšej zdravotnej starostlivosti nemá byť iba pre vyvolených a že technológie môžu zásadne zmeniť náš prístup k zdraviu.

Chceš sa stať súčasťou Diagnose.me a pomôcť nášmu dynamickému rastu, si ochotný ukázať svoje zručnosti a učiť sa nové? Chceme sa s tebou stretnúť!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4014131  Megjelentetés dátuma: 18.8.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac