Špecialista prevádzkových procesov

DHL Parcel Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIDAJ SA K DHL PARCEL TÍMU AKO ŠPECIALISTA PREVÁDZKOVÝCH PROCESOV

V SPOLOČNOSTI PRESADZUJEME NÁZOR, ŽE:
Každý niekde začína - My si to uvedomujeme a preto ti poskytneme prvotriedny servis v podobe úvodného zaškolenia a príjemného a nápomocného kolektívu.

PONÚKAME prácu na plný úväzok, flexibilný pracovný čas, auto aj na súkromné účely a širokú škálu benefitov ako sú:
- stravné lístky v hodnote 4€ hradené v plnej výške zamestnávateľom
- príspevok na DDS
- vzdelávacie kurzy
- letný športový deň
- súťaže na mesačnej, kvartálnej báze
- príspevky pri narodení dieťaťa
- možnosť 13. platu

PO ZAŠKOLENÍ BUDEŠ JEDNOTKOU V:
- tvorbe riadiacich dokumentov a metodických postupov
- koordinácii a kontrole ich realizácie v jednotlivých pobočkách
- tvorbe systémových opatrení pre zvýšenie kvality doručenia zásielok a minimalizácie vzniku škôd
- iniciácii a implementácii inovačných a vývojových procesov
- podieľaní sa na vývoji informačného SW po prevádzkovej stránke
- podieľaní sa na interných auditoch a internom vzdelávaní zamestnancov prevádzky
- reportingu a štatistikách

ČO K TOMU POTREBUJEŠ:
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, rýchlosť, time manažment
- veľmi dobrú znalosť práce na PC (Word, Excel, Outlook)
- minimálne stredne pokročilú znalosť angličtiny- rozumieš slovom aj písmom tomu, čo sa deje okolo Teba, okrem iného budeš komunikovať s kolegami v Nemecku
- skúsenosti s prácou s ľuďmi
- VŠ vzdelanie (technický smer/doprava/logistika) a minimálne 1-2 roky praxe alebo SŠ vzdelanie a minimálne 3-4 praxe v danom odbore
- vedieť si stanoviť priority a zvládať prácu pod príležitostným tlakom
- mať výborné plánovacie, komunikačné a prezentačné schopnosti
- analyticky myslieť
- byť aktívny vodič
- ochotu cestovať v rámci SR

Ak Vás ponuka zaujala pošlite nám svoj štrukturovaný životopis spolu s motivačným listom. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Naša spoločnosť poskytuje zasielateľské služby a je súčasťou globálnej logistickej a zasielateľskej skupiny Deutsche Post DHL Group.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3304942  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou