Si študent 5. ročníka VŠ a zaujíma Ťa obchod? Poď na brigádu k nám. Hľadáme výpomoc pre nákupne oddelenie.

DEXIS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 1893, Vráble
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa obchod?
Rada/ rád by si spoznal(a) fungovanie obchodnej spoločnosti v praxi?
Pokiaľ áno, je tu možnosť stať sa súčasťou nášho nákupu.

Čo Ťa bude čakať na nákupe?

Spoznáš ako funguje nákup pod pokrievkou.

Keďže učený nik z neba nespadol, na začiatku bude Tvojou úlohou:
- evidencia prijatých faktúr do systému, kontrola správnosti údajov na faktúrach,
- zakladanie faktúr do zakladačov,
- skenovanie dokumentov a ich evidovanie do systému,
- drobné úpravy v databáze produktov podľa pokynov nadriadeného,
- administratívna podpora nákupného oddelenia,

Práca je na 20 hodín týždenne. Presnú organizáciu vieme dohodnúť podľa Tvojej potreby.

Informácie o výberovom konaní

Praktické info:
- nástup čím skôr tím lepšie,
- na začiatok 20 hod. týždenne,

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prihlás sa k nám, ak:

- študuješ vysokú školu a si v 5. ročníku,
- zaujímaš sa o obchod a postupne chceš získať prax,
- práca s PC nie je pre Teba nočnou morou.

Kto sme?
Pomáhame výrobným spoločnostiam zlepšovať ich podnikateľské výsledky, poskytovaním funkčných služieb a riešení v oblasti MRO (všetko pre údržbu a opravy, ložiská, remene...) a OPP (ochranné pracovné prostriedky).
DEXIS SLOVAKIA - člen medzinárodnej skupiny Descours & Cabaud, rodiny DEXIS Vám s pokorou ponúka nadobudnuté skúsenosti a stabilitu. Sme v službách našich zákazníkov viac ako 240 rokov, v 13 krajinách Európy.
Naši odhodlaní experti na Slovensko prinášajú medzinárodné know-how, ale aj veľmi osobný prístup.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4073773  Megjelentetés dátuma: 16.11.2021  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.