Vedúci logistiky

DEXIS SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Hlavná, Vráble
Termín nástupu
Ihneď
1000€ + ďalšie zložky vrátane výkonovej zložky a osobného ohodnotenia + ďalšie bonusy podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- možnosť vybudovať oddelenie logistických služieb v spoločnosti,
- možnosť zaviesť nové logistické služby pre zákazníkov,
- zefektívnenie realizácie prepráv,
- riadenie distribúcie k zákazníkovi,
- manažovanie prepravy tovaru od dodávateľa do sídla spoločnosti (aj zo zahraničia),
- vedenie tímu vodičov a dopĺňačov výdajných automatov,
- riešenie mimoriadnych situácií,
- plánovanie a sledovanie nákladov logistických služieb v spoločnosti,
- monitorovanie výkonnosti logistických procesov,
- analýza príčin časových sklzov,
- komunikácia v AJ aj dodávateľmi v zahraničí.

- Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch.
- Individuálny spôsob odmeňovania
- Neustále zlepšovanie procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- VŠ (manažment,logistika, inžinierstvo)
- Skúsenosti s logistikou min. 1 rok
- Skúsenosti s vedením tímu
- Znalosť anglického jazyka (min.B2)
- MS Office, pokročilý
- Schopnosť pracovať v tíme
- Silný prozákaznícky prístup
- Spoľahlivosť

Kto sme?
Pomáhame výrobným spoločnostiam zlepšovať ich podnikateľské výsledky, poskytovaním funkčných služieb a riešení v oblasti MRO (všetko pre údržbu a opravy, ložiská, remene...) a OPP (ochranné pracovné prostriedky).
DEXIS SLOVAKIA - člen medzinárodnej skupiny Descours & Cabaud, rodiny DEXIS Vám s pokorou ponúka nadobudnuté skúsenosti a stabilitu. Sme v službách našich zákazníkov viac ako 240 rokov, v 13 krajinách Európy.
Naši odhodlaní experti na Slovensko prinášajú medzinárodné know-how, ale aj veľmi osobný prístup.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3490746  Megjelentetés dátuma: 23.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000€ + ďalšie zložky vrátane výkonovej zložky a osobného ohodnotenia + ďalšie bonusy podľa skúseností uchádzača