Práca na zákazníckom centre na 4 hodiny

DEXIS SLOVAKIA s.r.o.

Hlavná, Vráble, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Podľa dohody
400 - 500 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vidíš svoju budúcnosť v obchode, ale momentálne by Ti vyhovovala práca na 4 hodiny.

U nás začneš spoznávať obchod z pohľadu Zákazníckeho centra.

Spoznáš životný cyklus zákazky a naučíš sa:
- ako profesionálne komunikovať so zákazníkom telefonicky alebo emailom pri vybavovaní objednávok, pri riešení prípadných reklamácií a vzniknutých nezrovnalostí,
- ako spracovať (nahrávať) objednávky v našom informačnom systéme K2,
- ako zriaďovať privátne e-shopy,
- ako vytvárať cenové ponuky,
- ako pripraviť podklady do verejných súťaží.

Spolupráca s nákupom, obchodnými zástupcami a logisticko-skladovými pracovníkmi bude Tvoj každodenný chlebík. Rovnako ako aj ďalšie administratívne práce súvisiace s obchodom.

možnosť odborného a kariérneho rastu v prosperujúcej firme,
práca v mladom dynamickom kolektíve,
rôzne teambuildingové akcie,
možnosť realizácie aj pri tvorbe marketingových materiálov našich produktových skupín

Pozícia je vhodná aj pre študenta v 4. alebo v 5. ročníku externého štúdia na VŠ.

Organizácia výberového konania:
1. kolo zaslanie životopisu v SJ na e-mailová adresu
2. osobný pohovor
3. testy

Iné: Na osobný pohovor budú telefonicky alebo písomne pozvaní len vybraní uchádzači. Uchádzači, ktorí nebudú pozvaní na osobný pohovor do stanoveného termínu ukončenia výberového konania, nepostupujú do ďalšieho kola a nebude im zasielané písomné vyrozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
- vysoká miera zodpovednosti a samostatnosti
- asertívne správanie
- iniciatívny a proaktívny prístup
- obchodné zmýšľanie
- zákaznícky orientovaný
- tímový hráč
- trestná bezúhonnosť

Kto sme?
Pomáhame výrobným spoločnostiam zlepšovať ich podnikateľské výsledky, poskytovaním funkčných služieb a riešení v oblasti MRO (všetko pre údržbu a opravy, ložiská, remene...) a OPP (ochranné pracovné prostriedky).
DEXIS SLOVAKIA - člen medzinárodnej skupiny Descours & Cabaud, rodiny DEXIS Vám s pokorou ponúka nadobudnuté skúsenosti a stabilitu. Sme v službách našich zákazníkov viac ako 240 rokov, v 13 krajinách Európy.
Naši odhodlaní experti na Slovensko prinášajú medzinárodné know-how, ale aj veľmi osobný prístup.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3379834  Megjelentetés dátuma: 15.3.2023  Alapbér (bruttó): 400 EUR/mesiac