Asistentka s maďarčinou

DEVIRE s.r.o.

Místo práce
Frýdek-Místek, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 32 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Je Vám blízká oblast administrativy a v kanceláři jste jako doma? Komunikaci v maďarštině zvládáte bez problému? Tak to jste na správné adrese a hledáme právě Vás!

Vaší hlavní náplní práce bude:

· komunikace s partnery v Maďarsku

· administrativní činnosti spojené s danou pozicí

· telefonická a písemná komunikace

· péče o hosty (uvádění hostů, zajištění občerstvení)

Budete pro nás ideální kandidát(ka), pokud:

· se domluvíte maďarsky

· ovládáte psaní všemi deseti

· máte chuť učit se novým věcem

· příjemné vystupování vám není cizí

· ovládáte také AJ na komunikativní úrovni (výhodou)

· jste flexibilní a pečliví

A na co se můžete těšit?

· stravenky

· příspěvek na dopravu

· příspěvek na životní nebo penzijní pojištění

· možnost profesního růstu

· po roce prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Dejte nám o sobě vědět. Rádi o vás uslyšíme! Pečlivě si přečteme každý životopis a určitě vám odpovíme.

Můžete nám napsat i zavolat.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3949543  Megjelentetés dátuma: 10.8.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 25 000 Kč/měsíc