Projektant

DEVELOPMENT 3, s.r.o.

Miesto práce
Výhonská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
04.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1500,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektovanie štúdií v oblasti obchodných centier - predpríprava pre DUR. Kreatívno-technické zameranie príprav pre rôzne technické riešenia spojené s riešeniami, aby projekt bol realizovateľný a vyhovoval podmienkam investora.
Možnosť začlenenia do tímu pre vyššie stupne projekcie aj pre inžiniersku činnosť.

- profesný rast v oblasti
- odmeny a extra ohodnotenie za riešenia, ktoré prinesú priaznivý výsledok.
- technické vybavenie pre prácu - PC a pod.

Hľadáme projektanta, ktorý sa v developerskej oblasti cíti ,,ako ryba vo vode", je si vedomý svojich kvalít a vie svoje vedomosti a schopnosti naplno využiť ako vo svoj prospech, tak v prospech firmy. Očakávame, že bude hľadať také riešenia v danej sfére, ktoré prinesú spokojnosť aj pre neho samotného.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vedieť sa rýchlo zorientovať v problematike zadania pre daný projekt a vedieť ho následne implementovať tak, aby bol úspešne realizovateľný vo vyššom stupni realizácie.
Vedieť robiť na viacerých projektoch súčasne a včas ich aj realizovať.
Mať vyžadujúce kreatívne myslenie, nápaditosť, adekvátnu predstavivosť, správny odhad, akčnosť, energickosť a nadšenie pre svoju prácu.

Development 3, s.r.o. a jeho sesterské spoločnosti pôsobia na trhu s nehnuteľnosťami už viac ako 20 rokov. Ich hlavnou náplňou je realizácia obchodných centier logistiky po celom Slovensku. Tiež realizuje rezidenčné projekty v oblasti bývania.
ID: 3466378  Megjelentetés dátuma: 4.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1500,-