DevOps Engineer (Viedeň)

develogics k. s.

Miesto práce
Viedeň, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie závisí od rozsahu skúseností, technologických znalostí a dohody. Minimálne platové ohodnotenie začína na 2000 eur brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca s GitLab, SonarQube, Artifactory, XRay a rôznymi AWS službami
- Tvorba, úprava a udržiavanie developerskej infraštruktúry
- Starostlivosť o priebeh testovania
- Spolupráca s developermi na budovaní CI pipelinov v GitLabe
- Zabezpečovanie dát v rámci zálohových stratégií, dostupnosti a trvácnosti
- Podpora tímov pri príprave nových komponentov projektov
- Aktualizácia nástrojov
- Zavádzanie nových nástrojov na podporu vývoja

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- 3+ rokov skúseností na podobne pozícii (Operations, DevOps)
- 3+ rokov skúseností s Linux systémami
- Skúsenosti s budovaním dobre dostupných infraštruktúr
- Znalosť nástrojov ako Asible, Puppet, Chef, GitLab
- Skúsenosť s AWS a K8S vítaná
- Ochota neustále sa učiť

Vývoj softvéru nie je pre nás len frázou. Je to naša filozofia. Pracujeme tvrdo na tom, aby sme pre našich klientov podávali tie najlepšie výsledky.
Nebolo by to možné bez našich motivovaných, lojánych a šikovných kolegov a kolegýň. Rastieme a hľadáme talenty. Talenty, ktoré sú otvorené pre nové výzvy, chcú sa ďalej rozvíjať, učiť sa nové veci a pracovať na zaujímavých projektoch pre našich medzinárodných zákazníkov prevažne z Rakúska a Nemecka.

Ak si veríš, chceš na sebe pracovať, rozvíjať svoje zručnosti a máš ambície patriť k najlepším, tak sa uchádzaj o niektorú z našich otvorených pozícií. Sme si vedomí, že na trhu práce sú rôzne lákavé ponuky od globálnych ako aj lokálnych spoločností, avšak ak hľadáš firmu, v ktorej komunikujeme otvorene a na rovinu, dodržiavame Work-Life-Balance a vážime si každého jednotlivca ako osobu, si u nás správne.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3820643  Megjelentetés dátuma: 8.1.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac