Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Motorár - diagnostik

DEUTZ CS s.r.o. – organizačná zložka

Miesto práce
Chovateľská 2, Trnava
1 400 - 1 600 EUR/mesiackvartálne odmeny, podľa vlastného nasadenia, záujmu a schopností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Trnave hľadáme špecialistu na motory DEUTZ.

Náplňou práce je diagnostika a následné vyhodnotenie závad a vykonávanie opráv motorov, motorových systémov a systémov na úpravu spalín na základe súčasných požiadavkov na kvalitnú diagnostiku, servis a opravy motorov renomovanej značky DEUTZ.

Prevažne sa jedná o vykonávanie uvedených opráv u zákazníkov, často na cestách so servisným vozidlom po celom Slovensku „Man in a Van“ (mobilný servis) a čiastočne i na dielni.

užívaní firemného servisného vozidla
firemný telefón,
firemný notebook,
možnosť flexibilnej pracovnej doby

Po vyhodnotení vášho životopisu sa vám ozveme približne do jedného týždňa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Automechanik, opravár poľnohospodárskej (stavebnej) techniky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SOU automechanik, alebo opravár poľnohospodárskych (stavebných) strojov,
- vodičský preukaz skupiny B
- znalosť práce na PC
- ochota učiť sa novým veciam, ako práca s diagnostikou, neustále sa vzdelávať v danom obore a pripravovať sa na nové technológie
- samostatnosť, flexibilita a ochota cestovať
- vhodnejšie pre mladšie ročníky

Od roku 1996 sa zaoberáme dieselovými motormi, ich predajom, servisom a predajom náhradných dielov. V súčasnosti zahŕňajú naše aktivity predovšetkým oblasť motorov DEUTZ, kde máme od roku 2012 zastúpenie pre Českú republiku a od 1.1.2020 aj pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4059106  Megjelentetés dátuma: 9.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac