HR, personálny konzultant

DEUTSCHE SCHULE BRATISLAVA

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 600 EUR/mesiacod 1.600 EUR, výška mzdy závisí od vzdelania a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná odborná práca v oblasti personalistiky a miezd:
- Odborné činnosti pri nástupe nových zamestnancov – komunikácia so zamestnancami – od pracovnej zmluvy po nástup do zamestnania
- Odborná činnosť v oblasti financií – spolupráca pri zostavení a controlling personálneho rozpočtu
- Spravovanie osobných spisov zamestnancov a vyslaných zamestnancov
- Evidencia pracovného času, dovoleniek, PN a ďalších neprítomností zamestnancov po odsúhlasení vedúcimi oddelení
- Príprava všetkých podkladov ku mzdám na mesačnej báze
- Kontaktná osoba pre otázky zamestnancov ohľadne zúčtovania miezd
- Komunikácia s úradmi – sociálna poisťovna, zdravotné poisťovne, daňový úrad a ďalšie
- Spravovanie benefitov

- rozmanité pracovné úlohy v zaujímavom a medzikultúrnom prostredí s rozsiahlymi možnosťami rozvoja
- odborné vzdelávanie presahujúce predpísaný rámec
- stabilné pracovné miesto v inovatívnej medzinárodnej súkromnej škole
- otvorená kultúra diskusie - silný tímový duch
- zamestnanecké zľavy na školné, dodatočné finančné a iné výhody

Prosíme o zaslanie podkladov (životopis, motivačný list, referencie) v slovenskom a nemeckom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]

INFORMÁCIA PRE UCHÁDZAČOV VÝBEROVÉHO KONANIA

V súvislosti s výberovým konaním organizovaným spoločnosťou Združenie rodičov Spoločnej nemecko-slovenskej školy v Bratislave, Palisády 51, 811 06 Bratislava, IČO: 360 760 82, DIČ:: 202201710 (ďalej len „prevádzkovateľ“) nám na účel tohto výberového konania poskytujete osobné údaje obsiahnuté v životopise, motivačnom liste a dotazníku. Ako prevádzkovateľ, ktorý získava osobné údaje priamo od dotknutej osoby, sme na základe čl. 13 všeobecného nariadenia o ochrane údajov povinní poskytnúť Vám nasledujúce informácie:

a) osobné údaje v postavení prevádzkovateľa spracúva Združenie rodičov Spoločnej nemecko-slovenskej školy v Bratislave, Palisády 51, 811 06 Bratislava, IČO: 360 760 82, DIČ: 202201710
b) spracúvanie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov,
c) osobné údaje nebudú poskytnuté ďalším príjemcom
d) osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas trvania výberového konania a ďalších 6 mesiacov po jeho ukončení; po skončení doby uchovávania budú tieto osobné údaje zlikvidované alebo (v prípade uzavretia pracovnej alebo obdobnej zmluvy) budú nadväzne využívané na pracovnoprávne účely,
e) dotknutá osoba má právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcich sa dotknutej osoby, právo na ich opravu alebo vymazanie alebo obmedzenie spracúvania, právo namietať proti spracúvaniu, právo na prenosnosť údajov, ako aj právo podať sťažnosť dozornému orgánu,
f) poskytnutie osobných údajov na účel výberového konania organizovaného prevádzkovateľom je nevyhnutné na vykonanie opatrení pred uzatvorením zmluvy na základe žiadosti dotknutej osoby v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. b) všeobecného nariadenia o ochrane údajov; neposkytnutie osobných údajov na uvedený účel znemožňuje účasť na výberovom konaní,
g) osobné údaje nie sú predmetom automatizovaného individuálneho rozhodovania vrátane profilovania v zmysle čl. 22 všeobecného nariadenia o ochrane údajov.

Prípadné otázky týkajúce sa ochrany osobných údajov adresujte zodpovednej osobe prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika, mzdy

Počet rokov praxe

3

Zmysel pre detail, veľmi dobré komunikačné schopnosti, záujem pracovať v oblasti personalistiky a miezd, interkultúrna kompetencia.

Nemecká škola v Bratislave patrí do siete nemeckých škôl v zahraničí, založená bola v septembri 2005. Zriaďovateľom je Nemecké školské združenie, ktoré pracuje na základe neziskovej spoločnosti. K nášmu zariadeniu patria: materská škola, základná škola a gymnázium. Nemeckú školu v súčasnosti navštevuje 450 detí . Vyučovacím jazykom je nemecký a slovenský jazyk.
U nás Vás čaká príjemná firemná kultúra, medzinárodné prostredie ako aj moderné pracovné priestory a vybavenie. Pracovné miesta u nás sú isté, hľadáme ľudí na dlhodobú spoluprácu.
Tešíme sa na Vás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4169944  Megjelentetés dátuma: 6.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac