Špeditér/Špeditérka v logistike

Miesto práce
Senec
1 285 EUR/mesiacOd 1285 EUR brutto/mesiac + bonusy a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie, organizácia vnútroštátnych a medzinárodných prepráv, komunikácia s dopravcami a skladom za účelom včasného, bezpečného doručovania tovaru ku zákazníkom
- Plynulé plánovanie vozidiel na nakladanie a zabezpečenia včasnej vykládky
- Pro-zákaznícka orientácia smerovaná na bežné zákaznícke požiadavky
- Efektívna komunikácia s ostatnými pracovníkmi
- Dodržiavanie dohodnutého časového plánu jednotlivých aktivít
- Aktívny prístup k neustálemu zlepšovaniu, tvorba dobrého mena spoločnosti
- Využívanie spoľahlivých subdodávateľov, na základe hodnotenia dopravcov
- Správa servisu od doručenia cez reklamácie až po podoručovací servis (KPI, OTP

DHL Supply Chain ponúka inšpiratívne a podnecujúce pracovné prostredie s možnosťou kariérneho aj osobnostného rastu. Okrem toho, ponúkame aj viacero benefitov pre našich zamestnancov:

- Životné poistenie
- 100% pokrytie stravných lístkov spoločnosťou
- Multisport karta
- Eventy a akcie pre zamestnancov, možnosť participovať na rôznych športových a iných aktivitách spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti logistiky/dopravy veľkou výhodou

Počet rokov praxe

1

Požiadavky na uchádzača:

- SŠ vzdelanie s maturitou, prípadne VŠ vzdelanie
- Skúsenosti v logistike, v oblasti dopravy min. 1 rok
- Anglický jazyk - pokročilý, schopnosť komunikovať v angličtine
- MS Office (najmä MS Excel - pokročilý)
- Ovládanie špeditérskych programov, prípadne súvisiacich nariadení veľkou výhodou
- Dobré komunikačné a organizačné schopnosti, energická osobnosť
- Schopnosť rýchlo identifikovať a riešiť operatívne problémy, tímový hráč

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 4070952  Megjelentetés dátuma: 28.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 285 EUR/mesiac