Naštartuj svoju kariéru v DHL ako administratívny pracovník v sklade so znalosťou anglického jazyka

Miesto práce
Bratislava
1 000 EUR/mesiacod 1000 EUR základná hrubá mesačná mzda + ďaľšie finančné a nefinančné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novovytvorená prevádzka pre najrýchlejšie rastúceho maloobchodného predajcu v EÚ
Výkon práce v novom logistickom centre Bratislava/Ivánka pri Dunaji

Náplň práce:

 vykonáva administratívnu podporu priamo na niektorom oddelení v rámci skladu (príjem, výdaj, vratky, reklamácie..)
 Spracováva prichádzajúce aj odchádzajúce zásielky a zabezpečuje všetky doklady potrebné podľa platných predpisov a podľa požiadaviek zákazníkov,
 Spolupracuje s ostatnými oddeleniami pri riešení administratívnej agendy,
 Vykonáva ďalšie administratívne činnosti podľa pokynov nadriadeného,
 Zabezpečuje archiváciu vytvorených dokladov,
 Dodržiava príslušné procedúry odvolávajúce sa na túto pozíciu,
 Pravidelne komunikuje v anglickom jazyku s centrálou zákazníka (email, telefón)
 Dbá na koordináciu činnosti a prispieva k vzájomnej spolupráci medzi jednotlivými pracoviskami a útvarmi,
 Poskytneme úvodné zaškolenie v tréningovom centre v Holandsku v trvaní 4 týždne
 Poskytneme zaškolenie na systém SAP

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Stabilná práca v príjemnom, novom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Dlhodobá pracovná perspektíva,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na náš E-mail: [email protected].

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3 rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

 Ukončil/-a stredoškolské vzdelanie s maturitou,
 Pracovné skúsenosti v oblasti administratívy,
 Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (pravidelný kontakt s centrálou) PODMIENKOU,
 Práca s MS Office ( Word, Excel, Outlook) na pokročilej úrovni,
 Komunikatívnosť,
 Zodpovednosť,
 Schopnosť práce pod tlakom,
 Analytické myslenie,
 Zmysel pre detail a kontrolu,
 Práca v tíme,
 Časová flexibilita (práca na dve zmeny, požiadavka vyššej flexibility počas prvých mesiacov pri rozbehu prevádzky).

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3771970  Megjelentetés dátuma: 3.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac