Si študent denného štúdia? V DHL Senec máme pre Teba hodinovú mzdu na 7 EUR/hodina! (Skladník). Doprava z BA zabezpečená.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.7 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Tvojou úlohou?
-manuálne práce v modernom a bezpečnom sklade
-balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu
-zbieranie tovaru podľa objednávok a práca s nízkozdvižným vozíkom a so skenerom
-spolupracovať s kolegami v dynamickom tíme

Čo Ti ponúkame:
-hodinovú mzdu 7 EUR /hodina brutto
- ak si z Bratislavy, zabezpečíme ti dopravu
-modernú aplikáciu, vďaka ktorej sa vieš prihlásiť na smenu podľa svojho rozvrhu a
dostupnosti
-flexibilitu v určovaní pracovného času - možnosť pracovať v popoludňajších aj nočných
hodinách
-mzdu vždy načas do 10. dňa nasledujúceho mesiaca
-prácu v modernom sklade a príjemnom kolektíve

Ak Ťa naša pozícia zaujala, zašli nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, alebo zavolaj na bezplatnú infolinku 0800 500 540. Nájdeš nás aj na WHAT'SAPP: 0905 215 771.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

-ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
-schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a
požiadavkách
-spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení úloh
-flexibilita a tímový duch
-skúsenosti s prácou v sklade výhodou
-vek 18 - 26 rokov
-denné štúdium

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3642922  Megjelentetés dátuma: 9.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 7 EUR/hod.7 EUR/hodina