Si študent denného štúdia? Máme pre teba zaujímavú prácu v Novom Meste nad Váhom za 7 EUR/hodina! ( skladník)

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.7 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude:
• Manuálna práca v skladových priestoroch,
• Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu,
• Pomocné práce v sklade,
• Spolupracovať s ostatnými členmi tímu,
• Pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov Deutsche Post DHL,
• Pracovať na 3 zmeny.

• Stabilná práca na dohodu
• Pestrá pracovná náplň
• Zabezpečená doprava zo smerov:
Trenčín - Chocholná Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice
Piešťany - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany,
• Mzda vždy na čas, do 10-teho dňa v mesiaci.

Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku alebo zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540. Nájdete nás aj na Whats´App: 0905 216 740.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

• Dosiahnutý vek 18 - 26 rokov
• Študent strednej alebo vysokej školy
• Flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh
• Tímová spolupráca

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3432433  Megjelentetés dátuma: 17.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 7 EUR/hod.7 EUR/hodina