Správce systému - Superuser

Místo práce
Praha - východ, Česká republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš sklad hledáme ajťáka, který by se staral o podporu a údržbu skladového informačního systému, bude denně řešit operativní záležitosti a zabezpečovat funkčnost skladového systému.

Co u nás budeš dělat?
• Nastavovat přístupová práva nových uživatelů, nastavení tiskáren a skenerů
• Kontrolovat chod skladového systému a všech podpůrných procesů a služeb
• Řešit běžné systémové problémy, dotazy a požadavky od klienta a operativy
• Školit nové uživatele
• SQL dotazy, práce s databází
• Provádět reporting
• Podporovat administrativní oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dovolenou budeš trávit o 5 dnů déle
• Budeš dostávat stravenky v hodnotě 70 Kč, které jsou ze 100% hrazené zaměstnavatelem
• Zdarma Tě pojistíme pro případ, že při práci způsobíš škodu
• Také myslíme na Tvé stáří a nabízíme ti penzijní připojištění
• Můžeš využít různých slev při nákupu zboží našich zákazníků
• Ty i Tvoje rodina můžete telefonovat za super ceny
• Super kolektiv, ve kterém se určitě nebudeš nudit
• Práci v jednosměnném alebo v trojsměnném provozu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
• "How are you?" Víš co to znamená? Dobrý začátek, ale na téhle pozici budeš muset odpovídat i na složitější otázky v AJ
• U nás je ajťák člen týmu, takže chceme, abys byl/a týmový hráč
• Databáze, LAN, WAN nejsou jen náhodné zkratky a ty víš co znamenají
• SQL bude ve tvé práci hodně důležitá zkratka, v SQL bys měl/měla umět vytvářet dotazy
• Pokud znáš práci ve WMS systému, RedPrairie/Manhattan, je to výhoda
• Někoho, kdo hledá stabilní a dlouhodobé zaměstnání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme moderní logistická firma s 25 letou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek. Je nás 2400 v 16-ti pobočkách po celé ČR a přesto dbáme na potřeby každého z Vás. Staráme se o Vaše bezpečí, máme lidský a férový přístup. Chcete to zažít? Neváhejte a přidejte se k nám, díky Vám budeme ještě lepší!

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslat životopis
ID: 3333094  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018