Vedúci skladu

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200€ (v závisloti od skúseností + variabilná časť mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dbá na koordináciu činnosti a prispieva k vzájomnej spolupráci medzi jednotlivými pracoviskami a útvarmi,
- je nápomocná/ý obchodným zástupcom v prípade nutnosti,
- je nápomocná/ý požiadavkám ostatných oddelení,
- o všetkých získaných informáciách, súvisiacich s pracovnou činnosťou “Vedúceho skladu“, s ktorými zamestnanec disponuje, proaktívne informuje ostatných kolegov bezodkladne. Zabezpečí, aby boli kolegovia informovaní, aj v prípade neprítomnosti,
- v prípade nutnosti je schopný zastúpiť všetky pracovné pozície oddelenia
- poskytuje podporu manažérovi vo všetkých oblastiach týkajúcich sa výkonu práce vedúceho skladu,
- aktívne navrhuje zlepšujúce nápady na zvýšenie kvality služieb,
- odpovedá na telefonické, písomné a osobné požiadavky zákazníkov a kolegov na profesionálnej úrovni
- zaznamenáva informácie o nových potenciálnych zákazníkoch a odovzdá záznamy na ďalšie spracovanie,
- dojednáva platobné podmienky, pripravuje podklady pre fakturáciu, v prípade potreby robí fakturáciu podľa príslušných podkladov,
- kontroluje správnosť došlých faktúr od dodávateľov.
- dbá na dodržiavanie plánovaných nákladov oddelenia,
- zodpovedá za komunikáciu, sledovanie produktivity a výkonnosti priamych podriadených a všetkých schválených / zmluvných dodávateľov (Tretie strany)
- zabezpečuje vypracovanie štatistických správ na pravidelnej báze (denné, týždenné, mesačné),
- zabezpečuje priestory terminalu a skladu proti vniknutiu nepovolaných osôb,
- motivuje zamestnancov a rozvíja ich vedomosti tak, aby boli schopní pracovať na požadovanej úrovni,
- je nápomocný pri vypracovávaní individuálnych cieľov (IKOs) platných pre priamych podriadených;

- dynamická a zaujímavá práca v nadnárodnej spoločnosti a vo veľmi dobrom kolektíve,
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
- životné poistenie,
- príspevok na jazykové kurzy;

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.
Zaslaním svojho životopisu súhlasíte so spracovaním vašichosobných údajov v databáze spoločnosti DHL Express (Slovakia), spol. s r.o. v súlade so zákonom 122/2013, Z.z.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- má záujem sa vzdelávať v oblasti transportnej logistiky a pracovať dlhodobo v stabilnej spoločnosti,
- rýchlo sa učí, je otvorený novým veciam a chce získavať nové vedomosti,
- vie veľmi dobre a efektívne komunikovať s klientom, dopravcami aj kolegami,
- zvláda aj stresové situácie,
- má organizačné a riadiace schopnosti, dokáže koordinovať a plánovať viac úloh,
- je jednoznačne orientovaný na zákazníka a jeho potreby a spokojnosť,
- je tímový hráč a je preňho dôležitý aj tímový výsledok,
- dokáže plynule komunikovať v angličtine;

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adela Sura
E-mail: poslať životopis
ID: 3285472  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200€ (v závisloti od skúseností + variabilná časť mzdy)