Koordinátor prepravných činností pre divíziu DHL Freight

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a činnosti:

* organizuje expedíciu výrobkov zákazníka podľa dohodnutých, existujúcich procesov a inštrukcií,
* zabezpečuje správne a včasné zorganizovanie vývozov v spolupráci s internými oddeleniami DHL alebo oddeleniami zákazníka, či priamo s nominovanými prerpavcami zákazníka,
* odpovedá na písomné, telefonické a osobné požiadavky zákazníka, aj ostatných oddelení na profesionálnej úrovni,
* získava a udržiava informácie o hlavných zákazníkoch a ich shipmentoch za účelom poskytovania čo najlepších služieb,
* pripravuje denné vývozné plány a ich aktualizácie pre účely oddelenie shippingu, skladu a oddelenie transportu, ako i pre účely zákazníka,
* úzko spolupracuje s oddeleniami, zaoberajúcimi sa prepravou, aj ostatnými oddeleniami ako v divízii Freight, Express, tak aj DGF (pri organizácii námorných/leteckých prepráv)
* pracuje v súlade s existujúcimi procesmi na oddeleni;

Ponúkame:

* prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu,
* možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom,
* zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody,
* stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
* životné poistenie,
* príspevok na jazykové kurzy;

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil je vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.

Zaslaním svojho životopisu súhlasíte so spracovaním vašichosobných údajov v databáze spoločnosti DHL Express (Slovakia), spol. s r.o. v súlade so zákonom 122/2013, Z.z.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Ideálny kandidát:

* má skúsenosti v oblasti prepravy a logistiky min. 1 rok,
* dobre zvláda administratívne úlohy a dokáže pracovať s excelom a wordom,
* vie aktívne komunikovať v anglickom jazyku (ďalší jazyk výhodou),
* dokáže pracovať aj pod stresom a plniť úlohy načas,
* je precízny, zodpovedný a spoľahlivý,
* je organizačne zdatný a dokáže pracovať v tíme ale aj samostatne,
* má veľmi dobré komunikačné zručnosti, ochotne a milo vystupuje voči zákazníkovi;

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 2233506  Megjelentetés dátuma: 21.9.2016