Regionálny manažér DSA v Prešovskom kraji a regionálny manažér DSA v Trnavskom kraji

Deutsch-Slowakische Akademien, a.s.

Miesto práce
Školská 136/5, okres Brezno
Termín nástupu
04.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manažment projektov spoločnosti v regióne v oblasti školstva
• Komunikácia s inštitúciami a osobami s rozhodujúcou právomocou v regióne
• Komunikácia so zamestnancami škôl DSA v regióne

• Práca pre zriaďovateľa súkromných škôl a školských zariadení
• Práca pre spoločnosť v portfóliu nemeckej spoločnosti EBG
• Profesionálny aj osobnostný rozvoj v inšpiratívnom pracovnom prostredí

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku s aktuálnou fotografiou a nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu [email protected].
Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť Deutsch – Slowakische Akademien,a.s., sídlom Školská 135/6, Brezno, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, t.j. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so Zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomika, pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Naša spoločnosť hľadá flexibilnú, komunikatívnu osobu líderského typu, ktorá má záujem o realizáciu projektov v oblasti školstva. Oceníme skúsenosti s projektovým riadením, profesionálny prístup a tímového ducha. Výhodou je prax v oblasti vzdelávania a znalosť legislatívy v oblasti školstva ako aj znalosť anglického alebo nemeckého jazyka.

Spoločnosť Deutsch – Slowakische Akademien, a.s. je vzdelávacia spoločnosť, poskytovateľ odborného technického vzdelávania na Slovensku. Zriaďuje odborné centrá celoživotného vzdelávania, ktoré slúžia ako opora priemyselným podnikom v oblasti vzdelávania. Študijné odbory sú orientované na prax v partnerstve priamo s firmami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3156199  Megjelentetés dátuma: 10.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou