Zdravotná sestra

Centrum pre deti a rodiny Bratislava - Röntgenova

Miesto práce
Lenardova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1025,- EUR + príplatky za zmennosť, po skúšobnej lehote možnosť osobného ohodnotenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ošetrovateľská starostlivosť formou ošetrovateľského procesu o deti s ťažkým mentálnym a fyzickým postihom.

DDS

Kvalifikačné predpoklady: podľa nariadenia vlády 296/2010 Z.z
a) vyššie odborné vzdelanie v študijnom odbore diplomovaná všeobecná sestra, úplne stredné odborné vzdelanie – odbor- zdravotná sestra, detská sestra
b) vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v bakalárskom študijnom programe v študijnom odbore ošetrovateľstvo alebo
c) vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v magisterskom študijnom programe v študijnom odbore ošetrovateľstvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Špecializácia v obore ošetrovateľská starostlivosť v pediatrii, alebo ošetrovateľská starostlivosť v komunite alebo ošetrovateľská starostlivosť v psychiatrii.
Pozitívny vzťah k postihnutým deťom, vedomosti, zručnosti, flexibilita, organizačné schopnosti, odolnosť voči záťaži.

Zabezpečujeme starostlivosť o zdravé, zdravotne a telesne postihnuté deti s nariadenou ústavnou výchovou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3279648  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1025,- EUR + príplatky za zmennosť, po skúšobnej lehote možnosť osobného ohodnotenia