Detský psychológ v detskom domove

Centrum pre deti a rodiny Sereď

Miesto práce
A.Hlinku 1139/11, 92600 Sereď, okres Galanta
Termín nástupu
02.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odborná činnosť so zameraním na prácu s dieťaťom a jeho rodinou počas realizácie výchovného opatrenia v DeD na základe plánu soc.práce, aplikácia psychologických postupov a intervencie pri výkone opatrení v prirodzenom prostredí

stravné lístky, športovo - rekreačné vyžitie zamestancov

pracovný pomer je v rámci národného projektu Podpora deinštitucionalizácie náhradnej starostlivosti v zariadeniach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

empatia, trpezlivosť, samostatnosť, flexibita,

Centrum na výkon opatrení sociálno-právnej ochrany. Poskytuje starostlivosť deťom vo veku 0 -25 rokov. Zabezpečuje odborné činnosti vo oblastiach - sociálna práca, špeciálna pedagogika, psychológia , poskytovanie pomoci a podpory deťom a ich rodinám.
ID: 3332864  Megjelentetés dátuma: 12.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou