PaM, personalista

Centrum pre deti a rodiny Lučenec

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 061 EUR/mesiacosobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

komplexné zabezpečovanie a spracovanie mzdovej agendy rozpočtovej organizácie so zabezpečením všetkých odvodov, daní, spracovaním rozpočtu na mzdy, prihlášky a odhlášky zamestnancov do poisťovní, mesačné výkazy, spracovanie daní, evidencia stravného zamestnancov, správa registratúry a elektronickej schránky, znalosť v oblasti personalistiky s vedením osobných spisov zamestnancov, archivácia spisov

príspevok zamestnávateľa na DDS, doplnková dovolenka

Informácie o výberovom konaní

a) písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
b) kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
c) kópia výpisu z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace
d) profesijný štrukturovaný životopis
e) písomné čestné o bezúhonnosti
f) čestné prehlásenie o zdravotnej spôsobilosti
g) písomný súhlas so spracovávaním osobných údajov pre účely VK v súlade s ustanoveniami zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

mzdové účtovníctvo pre verejnú správu, práca v systéme Štátnej pokladnice

Počet rokov praxe

2

znalosť účtovného programu SOFTIP modul PaM

Centrum pre deti a rodiny je prostredie utvorené a usporiadané na účely vykonávania rozhodnutia súdu o nariadení ústavnej starostlivosti, predbežného opatrenia a o uložení výchovného opatrenia. Centrum dočastne nahrádza dieťaťu jeho prirodzené rodinné alebo náhradné rodinné prostredie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3181386  Megjelentetés dátuma: 22.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 061 EUR/mesiac