Špeciálny pedagóg/Špeciálna pedagogička v Detskom domove Dedina Mládeže

Centrum pre deti a rodiny Dedina Mládeže

Miesto práce
Dedina Mládeže
Termín nástupu
01.10.2018
od 803,00 Eur do 996,00 Eur v závislosti od dĺžky odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

odborná činnosť vykonávaná špeciálnym pedagógom v zariadení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately - v Detskom domove

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
písomná žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, profesijný štruktúrovaný životopis,
kópia diplomu o ukončenom vzdelaní,
písomný súhlas dotknutej osoby so spracovaním svojich osobných údajov
V prípade úspešného výberového konania bude potrebné doložiť aj výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím požadované doklady poštou na adresu Detského domova Dedina Mládeže, Brigádnická 1, 946 03 Dedina Mládeže do 18.9.2018. Rozhoduje dátum podania na pošte. Po posúdení prijatých žiadostí budú vybraní uchádzači pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

špeciálna pedagogika - pedagogický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

znalosť zákona č. 305/2005 Z.z., samostatnosť, zodpovednosť, komunikačná zdatnosť, schopnosť motivovať a rozvíjať seba aj iných, chuť odborne rásť, empatia, flexibilita, morálna bezúhonnosť

Centrum zabezpečuje starostlivosť o deti pobytovou formou v nepretržitej prevádzke, odbornú ošetrovateľskú a opatrovateľskú starostlivosť, výchovné činnosti pre deti a mladých dospelých, z ktorých väčšina má špeciálne výchovno-vzdelávacie potreby
v dôsledku nepriaznivého zdravotného stavu, rôznych druhov zdravotného znevýhodnenia .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3266942  Megjelentetés dátuma: 10.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 803,00 Eur do 996,00 Eur v závislosti od dĺžky odbornej praxe